Vážení rodiče,
zde naleznete seznam věcí pro prvňáčky ve školním roce 2018/2019.
Seznam: ZDE

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 103 nalezených)

Starosta města Sokolova Bc. Jan Picka a místostarostka Renata Oulehlová přijali ve středu 25. listopadu družstvo mladších žákyň naší školy, jmenovitě Barboru Stupkovou, Barboru Navrátilovou, Adélu Kravaříkovou, Veroniku Sládkovou, Šárku Kuboňovou a Barboru Zárubovou, aby jim poděkovali za úspěšnou reprezentaci naší školy a města Sokolova v republikovém finále ZŠ v přespolním běhu. Naše děvčata obsadila v závodě nejlepších týmů z celé ČR krásné druhé místo.

Starosta Sokolova přijal naše úspěšné běžkyně.

| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 01. 12. 2015 |
Home

Jak jsme již informovali v předchozím článku, do republikového finále v přespolním běhu základních a středních škol postoupilo po vítězstvích v okresním a krajském kole družstvo našich mladších žákyň – Barbora Stupková, Barbora Navrátilová, Adéla Kravaříková, Veronika Sládková, Šárka Kuboňová a Barbora Zárubová. Vedoucí výpravy byla Mgr. Kateřina Prokopová.

| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 20. 11. 2015 |
Home

Vynikajícího ocenění dosáhl školní časopis "Lentilky", který vydává třída 7. A. Krajská rada dětí a mládeže v Chebu jej ohodnotila v kategorii časopisů žáků z 2. stupně výborným 1. místem. Veliké poděkování patří všem, kteří do tohoto času přispívají a i těm, kteří nás v něm podporují. V posledních číslech šlo většinou o práci několika žáků - a to nejen ze 7. A, ale i ze 6. A. Ještě jednou děkujeme a přejeme všem do dalších čísel mnoho skvělých nápadů a tvůrčích sil.

| Autor: Mgr. Hana Kadavá | Vydáno dne 29. 05. 2015 |
Home

V úterý 12. 5. 2015 se konalo okresní kolo matematické soutěže „Pythagoriáda“, kterého se zúčastnili úspěšní řešitelé školního kola.

| Autor: Mgr. Brigitte Havelková | Vydáno dne 13. 05. 2015 |
Home

Čtyři kamarádi a zároveň spolužáci ze třídy 8. B – Michaela Hájková, Robert Hájek, Jan Těšínský a Tereza Honzajková si dali jméno „Sokozíni“. Jedná se o spojení měst – Sokolov a Terezín, což mělo také poukazovat na jejich půlroční práci a snažení, kdy se zúčastnili celostátní soutěže „Převezměte Terezínskou štafetu“.

Celá soutěž se skládala ze dvou kol a na nejlepší řešitele čekal zážitkový pobyt přímo v Terezíně.

| Autor: Mgr. Hana Kadavá | Vydáno dne 27. 03. 2015 |
Home

Žáci naší školy se 12. 2. 2015 zúčastnili okresního kola soutěže v německém jazyce a byli velmi úspěšní.
| Autor: Mgr. Brigitte Havelková | Vydáno dne 21. 02. 2015 |
Home

Richard Horváth z V.C jednoznačně potvrdil pozici nejlepšího řešitele Matematické olympiády mezi žáky 5. tříd naší školy a mezi žáky škol našeho okresu skončil na druhém místě.

| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 25. 01. 2015 |
Home

Koncem úspěšné basketbalové cesty našich družstev v And One cupu byla až republiková kvalifikace v Praze.
| Autor: Jan Vokáč | Vydáno dne 27. 04. 2014 |
Home

Dne 7.3. se uskutečnilo krajské kolo v Konverzační soutěži v jazyce německém. Naši školu reprezentoval vítěz okresního kola Matyáš Mordovanec z 9.A.

Přesto, že si vybral neoblíbené téma: "Nakupujeme", zabojoval a dosáhl vynikajícího úspěchu. Matyáš vybojoval 2. místo a stal se tak náhradníkem v kole celostátním, které se bude konat v Praze.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
| Autor: Mgr. Lenka Skopalová | Vydáno dne 10. 03. 2014 |
Home

Úspěch v zeměpisu
Dne 18.2. 2014 se uskutečnilo na gymnáziu Sokolov okresní kolo v zeměpisné olympiádě. Naši školu reprezentovali 3 žáci.

V kategorii A, 6. třídy, obsadil Lukáš Pazour 4. místo, v kategorii C. spojené 8.,9. třídy, Tomáš Randa 7. místo a největšího úspěchu dosáhl Vítek Černý v kategorii B, 7. třídy. Vítek ve své kategorii vyhrál a postupuje tak do krajského kola.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Vítkovi držíme palce v kole krajském.
| Autor: Mgr. Lenka Skopalová | Vydáno dne 03. 03. 2014 | 993 přečtení |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |
Home

V pátek 8. listopadu proběhlo okresní kolo závodů v plavání I. stupně, na kterém naše družstvo obhájilo vítězství z loňského roku. Naši školu velmi úspěšně reprezentovalo družstvo ve složení: Štěpán Grebeň, Kryštof Kovardinský, David Berka, Peter Björn Frohmann, Ondřej Kvasňovský, René Eibisch, Pavlína Fischerová, Aneta Buralová, Šárka Kuboňová, Bára Navrátilová, Bára Stupková a Klára Kárová.
| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 11. 11. 2013 |
Home

První sportovní soutěž školního roku a hned první velký úspěch našich žáků.
| Autor: Jan Vokáč | Vydáno dne 18. 09. 2013 |
Home

Vítězové

Řešení úloh ve fyzice není vůbec oblíbená věc, i když musíme uznat, že se dá vypočítat hodně  životně důležitých  věcí. Jen se nebát, najít si čas, zajímat se, prostě chtít. To se podařilo třem žákům z 8. A, kteří se stali vítězi základního kola fyzikální olympiády:  s přehledem zvítězila Hanka Trhlíková s 47 body, za ní se umístili Terka Frčková s 32 body a Dan Brabec -31 bodů. Všichni postoupili do okresního kola. Blahopřejeme

| Autor: Mgr. Šárka Suchanová | Vydáno dne 03. 04. 2013 | 1104 přečtení |
Home

Přehledný výčet úspěchů žáků a žákyň naší školy.

| Autor: Václav Srb | Vydáno dne 03. 07. 2012 |
Home

Olympiády ve fyzice skončily. Celkem jsme se zúčastnili ve třech kategoriích a zde jsou naše úspěchy:  V kategorii E soutěžili žáci 9.A  : Jan Kníř získal 1. místo a pochvalné uznání v krajském kole a Jakub Frček 2. místo

Za mladší žáky nás reprezentovali žáci z 8.A s těmito výsledky: 2. místo Daniel Král, 3. místo Martin Lídl a 4. místo Dominika Káclová

V Archimediádě nejmladších fyziků se družstvo z 7.A - Hanka Trhlíková, Terka Frčková a Dan Brabec  umístilo na 2. místě, na fotografii ve vítězném družstvu gymnázia možná šesťáci poznají  kamaráda... Foto naleznete  ve fotogalerii  (FYZIKA)

| Autor: Mgr. Šárka Suchanová | Vydáno dne 01. 06. 2012 |